oZłocie.pl

Złoto, Biżuteria, Biznes, Finanse

opakowania do przesyłek
Ciekawostki

Jakie opakowania do pakowania przesyłek w sklepie internetowym?

Sklepy internetowe zadomowiły się w sieci, a niektóre z nich już teraz osiągają większe zyski ze swoich stron internetowych niż z tradycyjnych punktów sprzedaży.

Wraz z rozwojem rynku internetowego rośnie zapotrzebowanie na opakowania e-commerce. Nasza firma wie wszystko o prawidłowym pakowaniu, o tym jak zabezpieczyć towar w transporcie i magazynowaniu. Blog o kartonach to skuteczne porady na temat pakowania produktów w sklepie internetowym.

Dlaczego opakowania e-commerce są potrzebne

Jeśli założyłeś udany biznes online, masz już logistykę wysyłki do swojego miasta i całej Polski. Aby Wasze towary pozostały nienaruszone nawet podczas nieostrożnego transportu przez firmę transportową lub pocztę, muszą być odpowiednio zapakowane. Obecnie firmy oferują szeroki wybór opakowań z tektury falistej i pokrewnych materiałów opakowaniowych. W hurtowni internetowej można najczęściej kupić:

  • Różne rozmiary pudełek kartonowych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz skrzynki pocztowe. Wielkość takich pudełek jest odpowiednia do wysyłania paczek Pocztą Polską.
  • Taśmy klejące (taśmy klejące) do klejenia. Taśmy dostępne są w różnych szerokościach i kolorach. Jeśli chcesz, możesz zamówić u nas naniesienie logo na taśmę klejącą.
  • Folia bąbelkowa do pakowania delikatnych towarów w pudła z tektury falistej. Przy przewożeniu sprzętu AGD, RTV lub innych delikatnych towarów zalecamy owinięcie ich kilkoma warstwami folii bąbelkowej.
  • Papier pakowy i dwuwarstwowa tektura falista będą doskonałym wypełnieniem przestrzeni między ładunkiem a ściankami skrzynek pocztowych.

Zasady wyboru

Oto być może główne zasady, których muszą przestrzegać przedsiębiorcy w swoim „wirtualnym” sklepie przy wyborze materiałów opakowaniowych i opakowań do sklepu internetowego: 

  • praktyczność i łatwość użytkowania,
  • higiena i szczelność, dobry stopień izolacji i niezawodności,
  • ochrona przed wszelkiego rodzaju wpływami zewnętrznymi (temperatura, warunki atmosferyczne, kurz, wilgoć itp.).

Dotyczy to zwłaszcza sprzedaży kosmetyków, żywności, nasion, herbaty, odzieży. 

Opakowania brandingowe dla sklepów internetowych

Każdy przedsiębiorca zna cenę reklamy. Każdy kanał promocji Twoich produktów kosztuje, a najczęściej są to bardzo duże wydatki. Przedsiębiorcy, którzy założyli swój własny biznes online rozumieją to bardzo dobrze. My sami wydajemy mnóstwo pieniędzy na promocję naszej marki.

Druk na kartonach z tektury falistej będzie doskonałym kanałem promocyjnym dla Twojej firmy. W tym samym czasie dla tego kanału do promowania swoich produktów nie będzie musiał płacić dodatkowych pieniędzy. Drukowane pudełka kosztują średnio o od 1 do 3 PLN więcej niż tradycyjne pudełka. Ale jeśli Twój układ graficzny jest kreatywny, wielu konsumentów to zauważy i doceni. Blog o kartonach to cenne źródło wiedzy o  trendach na rynku opakowań, który pomoże w rozwoju firmy internetowej.