oZłocie.pl

Złoto, Biżuteria, Biznes, Finanse

ErpBox
Finanse

ErpBox, czyli innowacyjna platforma do zarządzania sprzedażą internetową

Sprzedaż internetowa rośnie w siłę. Coraz większa rzesza zwolenników zakupów online sprawiła, że coraz więcej przedsiębiorców postanowiło swój interes przynajmniej w jakimś stopniu przenieść do sieci. Jednak wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nie jest to wcale takie proste. Nie ogranicza się tylko do wystawiania faktur i paragonów za sprzedane produkty.

Udostępnianie produktów Klientom, reklama oraz realizacja zamówienia to szereg czynności, które należy wykonać, aby móc nie tylko osiągnąć zadowalające zyski, ale również spełnić oczekiwania Klientów. Jak sobie w takiej sytuacji pomóc? Warto szukać systemów, które wspierają działania e-commerce. Jednym z nich jest ErpBox – nowoczesny system pomocy w zarządzaniu sprzedażą online.

ErpBox platforma wielu możliwości

Każdy przedsiębiorca, który działa w e-commerce, doskonale wie, że czasu brakuje zawsze. Nie jeden chciałby, aby doba miała co najmniej 30 godzin. Tego nie możemy obiecać, jednak możemy Cię zapewnić, że korzystając z platformy ErpBox, możesz zaoszczędzić dużo czasu. Według danych okazuje się, że ErpBox pozwala Ci na zaoszczędzenie aż 3 minut na obsłudze jednego zamówienia. A to oznacza, że w przypadku realizacji 20 zamówień oszczędzasz godzinę. Możesz przeznaczyć ją na rozwój firmy. Jeśli obsługą zamówień zajmują się pracownicy, również zyskujesz. Dzięki ErpBox będą oni w stanie obsłużyć większa liczbę Klientów. Szybsza realizacja zamówień to także większe zadowolenie Klientów i zwiększone szanse na ich powrót.

Co jeszcze można zaliczyć do zalet platformy ErpBox?

Oszczędność czasu, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży i zoptymalizowanie zarządzania przedsiębiorstwem już omówiliśmy. Co jeszcze może Cię skłonić do tego, abyś wypróbował platformę ErpBox? Korzystając z niej otrzymujesz np. możliwość synchronizacji z nielimitowaną ilością konta na różnych kanałach sprzedaży. W tym np. z Allegro czy Amazon. Do tego:

  • masz możliwość korzystania z szybkiej aktualizacji danych;
  • dzięki oszczędnościom zyskujesz dodatkowe środki na rozwój przedsiębiorstwa, a tym samym zyskujesz przewagę nad konkurencją;
  • masz możliwość korzystania ze szkoleń;
  • otrzymujesz doradztwo i pomoc techniczną;
  • korzystasz z wysokich jakościowo zabezpieczeń w kwestii bezpieczeństwa danych.

Więcej informacji na temat platformy znajdziesz tutaj: https://www.erpbox.pl/.

Artykuł sponsorowany